Perşembe, Şubat 07, 2008

dü :)))


Ehihihihiiii ama çok komik yaaa, düüüü! Ne bileyim öyle kaydetmişim resmi, nereden estiyse :PPP

Bir de büüüü var tabii; eğer finallerden kalmışsam bütünlemeye girmek zorunda kalacağım demek. ALLAH KORUSUN!!! :)))

Ya ne diyeyim ki şimdi; tatil iyi güzel, geç yat geç kalk, gez toz, ye iç, vs. siz sonunu biliyorsunuz nasılsa...

Bir arkadaşım terfi etti, zaten benim arkadaşım olmasndan belli terfi etmesi, eminim sırf benim arkadaşım olduğu için terfi vermişlerdir (lan Hatçe yine iyisin :))) Canım benim, hayırlı uğurlu olsun, nice terfilere İnşallah ama kariyer yapçam derken evde de kalma olur mu :)))

Bir arkadaşım da asil örtmen oldu, önceden asil değil miydi demeyin, en de bi asil duygularla öretiyordu hem de ama stajyerliği kalktı işte, sahici örtmen oldu. Ona da burdan bi alkış bi öpücük ama onu da benim arkadaşım diye asil ilan ettiklerini unutmayalım lütfen ;)))

Bir arkadaşım (ay unutturmayın ariycam onu da) iş görüşmesi için İstanbul'a geldi, kabul edilirse her şeyi bırakıp buraya gelecek. Tabii ki benim için! :PPP

Bir arkadaşım asker yolu bekliyor, daha doğrusu arkadaşım bir şey yapmadan öylece duruyor, askerlik onun etrafında dönüyor. Bu seferlik benimle alakası yok ama olsun, yazayım dedim. Gel tezkere :)))

Bir arkadaşımın nişanlısı da yeni geldi askerden, Allah'ın izniyle Haziran'da evlendircez onu da, nikahına beni çağır sevgilim olcak tam. Kız Aslıyan çok kocaman mutlu ol e mi, Allah tamamına erdirsin :) Bak bunu da kendime bağlayamadım ama olsun, maksat gönüller bir olsun ;)))

Başka... Hah, bir arkadaşımı gördüm bugün, İtalya'dan yeni gelmiş, gurbet ellerde sevdicek hasreti çektikten sonra yurt özlemi giderdik. Güzel oldu. Bir arkadaşımı daha gördüm, o da okulu bitirmeye çalışıyordu hala, dedim Allah iyiliğini versin. Amin.

Ulan benim başka arkadaşım yok muydu?! Vardı vardı ama hepsi de buradan anlatılmaz ki, di mi ama :))) Bir de ben neden birden bunları anlattım şimdi? Acep özledim mi ki? Yok lan olsa olsa onlar özlemiştir, benim de kulağım çınlamıştır, ondan yazmışımdır. Hıh, bu oldu bak :))

Bir arkadaş demişken; şimdi ben de bir yerde kendimin arkadaşı sayılıyorum ya (kendinle arkadaş ol, kendini sev, kendini onayla) ondan; bir arkadaşım daha var (ba ba ba!) o da tekrar yazmaya başlamak istiyor artık. Diyorum e başla ama ilhami gelsin önce diyor. O da ona aşık, ne yapsın. Haftaya tatile çıkacak mıymış neymiş, sen de gel dedi. Bakarız dedim, önce ilhamiye soralım di mi, kızmasın sonra ;))

Sevdiceklen kalın (benle yani :PPP)

Çın çın çın...

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Canım benim nasılsıl, o ka uzun zaman olduki yorum yazmayalı.Sitede adımı da görünce dedim benim için ne demiş ola bu cadı kız hemen okuyup anlayayım. Ama baktımki benim için bana layık olmayacak kadar güzel şeyler yazmış dedim şimdi şlap diye alnından öpmek lazım ama onun için de görüşmek lazım;görüşmek için de konuşmak lazım eee ama artık hakketten birşeyler yapmak lazım, şekerim(anlaşıldıki iyice tikkysu bir hal aldım) en kısa zamanda görüşelim bak anlatacaklarım var(desem de inanma)anlatacaklarım olsaydı bunu gelecek zaman kipiyle kullanmaz hemen şimdiki zamana döker ve sana olay anından az sonra anlatırdım.ay neler saçmaladım, şimdi geri dönüp okumaya bile üşeniyorum, hele hiçe saydığım imla kuralları var ki okuyanlar ve okuyacak olanların iyi niyetine sığınıyorum.(En çok da yazar olan arkadaşımın tabükü). Çok öpüyorum artık buluşma vakti diyorum:)

foondah dedi ki...

buluşalım tabe kızıııaaam hehehe ben de tikkycan olurum yanında yuvarlanır gideriz; niye, çünkü ben yine kilo aldım galiba sanırsam birazını sana satmayı planlıyorum, arkadaş indirimi yaparım merak etme niahahooo gördüğün üzzre ben de evde dura dura biraz beyin pekmezimi akıttım sanırsam ama olsun gönüller bir olsun özledim laaayn ama bu haftasonu olmaz sözlüm var ay aman sözüm var ekiekieki ondan soraki hafta olabülür olsun hatta olmalı koccamanından öptüm en sulu :)))