Pazartesi, Eylül 07, 2009

desperate housewriter

 
4,2 kg'lık bir bebek dünyaya getiren taze anne hemşireye sormuş, "Nasıl süt vereceğiz, sütüm hemen gelir mi?" vs. vs.
Hemşireden cevap: "Gerek yok, siz bunu çıkışta bir lahmacuncuya götürün, o halleder!"
:DDD
Dün yarım saat güldüm buna, sonra eve geldim bir daha güldüm :P
Ebru çok yaşa e mi ;))
*
Tez düzeltmeleri devam ediyor; zaten bir tez, bir de ben düzelemedim anasını satayım! Özne yok, referanslar karışmış, kavram kargaşası olmuş muş muş muş... Sanki benden bahsediyor anacım, olmaz böyle şey! Ama kısa zamanda düzelemezse ben de yamulabilirim onunla birlikte. Üstelik enstitüden de sağlam kayacaklar gibi geliyor ama, du' bakalım... Bir de şu savunma işi var; halbuki "en iyi savunma saldırıdır" diye biliyorum ben. Ona göre...!
*
Cv'ler uçuşuyor ortalıkta; başvurmadığım yer kalmadı gibi gibi... Ama zaten vuracağım bir baş da kalmadı gibi gibi... Kafasız tavuk gibi çırpınıp duruyorum ortalıkta, sonum meçhul; suyuma çorba da yapabilirler, kızartıp kekik de dökebilirler. Rahmetli Şaban gibi, "ama benim yahnim yavan olur!"
*
Tek tesellim yine Oz, hep Oz, zaten Oz...
Yazmaktan başka çıkış yolu göremiyorum ya da görmek istemiyorum; çünkü at gözlüklerimi yeni parlattım, takıyorum çıkıyorum, hiçkimseleri de görmüyorum! 
Ohh...zzz...
*
"Remezan" iyi gidiyor; "yiyorum yatıyorum" konsepti çok başarılı oldu bu sene, bence her sene deneyelim değişik fonlarda :)) Ayrıca bu seneki davulcuyu da çok başarılı buldum, sağlam çalıyor adam. Hele bir de "düm tek de düm tek" diye bir ritmi var ki 9/8lik mübarek, yataktan göbek ata ata kalkıyorum. Tabii asıl yemek yiyeceğim için seviniyorum ama sahurlarda adeta bayram havası estiren davulcumuzu da pek bir seviyorum.
Zaten kızı bıraksan ya davulcuya ya zurnacıya değil mi?
;))
*
Öptümmm

2 yorum:

mrlmrl dedi ki...

sabah sabah pek bi güldürdün beni! :D ilahi sen! :*

foondah dedi ki...

hep gül meralim, hep gülelim güldürelim, öperim ;DD