Salı, Ekim 06, 2009

It's that time of year again ;)"Helvetica"
Helvadan hallice gibi bir şey... Böyle de font mu olurmuş hıh!
*
"Keep up the writing!"
Hem de "P.S."
:))
I love you, too, hun... I just wanted to say, I'm more than glad and lucky to have you and I'll always cherish this. I know that there are some inconsistencies here and there, now and then; but I believe that it'll all work out fine in the end. I don't know how, when and where; but we'll meet again and until then you'll always be right here in my heart. So, don't worry babe ;)
*
Elin gavur herifine mesajımızı da ilettikten sonra orijinal altyazımıza geri dönebiliriz köfteseverler :))
*
Şimdi başlıkta demişiz bir kere, "it's that time of year again". Peki ya hangi "time of the year" bu? Söyleyeyim; hani yılın bitmesine az kalır ama daha da vardır. Hani yılın son aylarını planlarsın da bir yandan da sorarsın "nasıl geçti bu kadar çabuk?" diye. Hani bir yıl daha yaşlandığını fark edip de "bu sene kendin için ne yaptın ey fani?" diye sorasın gelir ve cevap veremez yutkunursun. Sonra bir bardak su içip üstüne, haline de şükredersin yine de. İçinin burkulmasına izin vermeyip o garip cıvıltılı kelebekleri özgür bırakırsın doğaya. Sonra suyu inek içer, inek dağa kaçar, dağ yanar biter kül olur. Sen küllerinden yeniden doğarsın yeni seneyle birlikte. Her sene aynı şekilde. O yüzden şimdiden mutlu yıllar dile kendine...
*
Tez bitmeyen tezimiz biteyazdığından beri daha bir garip oldum sanki. Herkes az kaldı deyip duruyor, bi gidin ya! Bi geri basın, bi susun!
Aynı şey iş konusunda da geçerli; herkesler pek bir biliyor herşeyleri, içimden bir ses diyor ki, alın o bildiklerinizi... ve bir gidin lütfen!
*
Şirin masum kız çocuğu kontenjanından huysuz arsız çingene kız moduna geçiyorum mütemadiyen (bu lafa hastayım :P). Umurumda da değil açıkçası, elimde olsa herkesleri parçalar, yırtar, pekmezlerini akıtırdım. Hiç de acımam, hiç de üşenmem; velev ki (bu lafa da hastayım) onlar acımıyor ve de üşenmiyor kardeşim. O zaman benim neyim eksik, elim armut toplamıyor ya! Hoş, toplasam da o ayılara dağıtırım zaten sevabına, malum pek bir severler ya ;)
*
Ajanstan son haberler... Canımız kanımız biricik SuperNatural'ımız bu akşam ekranlara dönüyor şükürler olsun, Allah kimseyi Jensen'sız Jared'sız Eric'siz bırakmasın diyorum, Amin.
;)
F.Ö.Ş.

Hiç yorum yok: