Cumartesi, Mayıs 04, 2013

Kendini kaybedenlerin adresi!!!

Yepisyeni bir alakasız başlıkla karşınızdayım sevgili köfteseverler. Hayır yani kendini kaybettiysen ya da bir şekilde kaybolduysan adresin de olmaması lazım, değil mi ama? Neyse biz yine de gelelim köftenin faydalarına... Kendimi kaybettiğimi anlamışsınızdır; fakat konu ben olunca kendimi kaybetmemden çok, kendimi bulmam haber değeri taşıdığı için burayı da kısaca geçerekten bu seferki kendimi kaybetme sebebime geliyorum: elbette ki kitaplar!


Dayanamıyorum, elimde değil. Kitap görünce, hele ki kelepir kitap görünce indirimde ayakkabı görmüş kadınlar gibi -ki onu da yapıyorum merak etmeyin!- elim ayağım boşanıyor, haliyle cüzdanım da boşalıyor :))


Hepsi benim bebeklerimmiş, hepsini sanki ben yazmışım gibi kucaklayıp eve getiriyorum. Hayır bir de ağırlar, yani toplu toplu alınca haliyle ağırlaşıyorlar ama bu bile beni durdurmuyor. Evlat gibi sarılıp taşıyorum gıkım çıkmadan. Eve iki kilo domates al deseler "üf onu mu taşicam şimdi" diyen bi insanım halbuki. Niye böyle oluyo ya...


Bir de şöyle bir durum var; alma hızımla okuma hızım birbirine denk değil. Yani kitapları aldığım gibi okuyamıyorum, şimdiden iki yıllık stoğum mevcut neredeyse ama bana mısın demiyorum, al sana al sana, hatta al bana al bana diyorum. Kitap aldıkça rahatlıyorum ve buradan yetkililere sesleniyorum: kitapları indirin! ya da siz fiyatları indirin biz alırız! kelepir canımız, seve seve alırız! Ay bu sonuncu olmadı ama neyse, mevzuyu anladınız siz, şimdi dağılabilirsiniz. Ama du, adres dedik madem söyleyelim: kelepir kitaplar Kadıköy'de Alkım, Kabalcı ve Metro Kitap (365 gün kitap fuarı denen yer, rıhtımda şehirlerarası otobüs acentelerinin olduğu tarafta) adreslerinde bulunabilir, hayır bu bir reklam değildir, amme hizmetidir, bkz:

 
 

4 yorum:

delikitap dedi ki...

Yürü be Fundam kim tutar seni!!! Ben de şu sıralar kendimi kaybetme durumlarındayım. :)) Özellikle yazla birlikte başlayan şu kelepir çılgınlığı yok mu? Dediğin gibi, cüzdan düşmanı. :D Ben bugün D&R'da kaybettim kendimi birazcık, Can Yayınlarının 5tl kampanyası başlamış, ben daha geçen sene aldıklarımı okumamışken, Bu senenin 5tl'likleri arasında döktüm bütün taşlarımı. D&R'a uğramanı kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatları 25tl'nin üzerinde satılan harika edebiyat eserleri 5tl'ye inmiş. Bir de okuoku.com da 3.5tl 4.5tl'ye inmiş harika kitaplara yenileri eklenmiş. Gerçekten delirdim alırken. Ismarladığım kitaplar geldiğinde ben de bir post hazırlayacağım.

Kitaplar harikadır! Ama kelepirler bambaşkadır!

Keyifli okumalar ;)

Eda

foondah dedi ki...

Aahahaha D&R'ı unutmuşum ya onlar da çok fena, üstelik filmlerde de indirim yapıyorlar bazen çıkamıyorum mağazadan :)) Çok sağol Edacım, sana da keyifli okumalar ve hepimize nice kelepirler! ;D

mit dedi ki...

Demek bir ben değilmişim, hepimiz böyleymişiz meğerse :) Bende de en az 2 yıllık kitap stoğu var ama İzmir Fuarı'nı komple satın alıyordum neredeyse :) Güzel ve keyifli bir yazıydı ayrıca, okurken bol ol güldüm. Şimdiden 2 yıllık keyifli okumalar ;)

foondah dedi ki...

Teşekkürler İhsan, hepimize bol kelepirler! :D