Çarşamba, Aralık 31, 2014

2014; öptm kib bye... 2015; slm nbr?


Daha denyoca nasıl bir başlık atabilirim diyordum ki gerek kalmadı. "Yeni yıla çalışarak giriyorum" temalı fotomu da koydum mu tamamdır, sanki önceki yıllar çılgınca partileyerek giriyordum da, töbe töbe... Neyse artık, oldu bi kere, tamam herkes hazır mı? Giriyoz mu yeni yıla???

Her senenin sonunda muhasebe defterini çıkarıp alacak verecek hesabı yapmak baydı artık, ben kısa ama öz cümleler kurmaktan yanayım :P yalan, hesap yapacak matematiğim yok ehuehuehu

Öncelikle şunu içtenlikle söyleyebilirim, evet evet yapabilirim bunu; 2014 nasıl geçti hiçççç anlamadım. Normalde de bişeyleri anlayabilen biri değilim zaten, o yüzden çok koymadı. Ama 30 (yazıyla otuz) olmak çok koydu. Kossskoca otuz, söyleyemiyorum bile düşün. Esasen kendimden ve yaşımdan ve dahi hayattan memnunum, şükürler olsun. Ancak yaşlanmak yok mu azizim, işte o fena. Otuza (rakamla 30) girdiğim gün dizlerim inim inim inlemeye başladı. Vücut sinyal veriyor yani, diyor ki sağa çek!

Neyse bu bahsi bir kenara bırakalım kuzum, bana kendimden bahset.


Bu sene sevdiklerimle, sağlıkla, neşeyle, bolca da kitapla geçti Allah'ıma şükür; o yüzden sevdim ben 2014'ü, hoş çocuktu. Darısını ve dahasını 2015 abisinden bekliyoruz, umarız bizi yanıltmaz delikanlı afdsafdsfha

Şaka bir yana; hepimize sağlık, mutluluk, huzur, başarı, şans getirsin 2015 ❤ Sevdiklerimizle ve ailelerimizle, sıhhat ve afiyet içinde, gülerek eğlenerek, bolca üreterek, okuyarak yazarak dinleyerek izleyerek gezerek, severek sevilerek sevinerek, hayaller kurarak ve o hayalleri gerçekleştirerek, alın terimizle kazanarak ve kazandığımızı keyifle harcayarak, kısaca -erek/arak zarfını her zaman iyi fiillerle hunharca kullanarak geçireceğimiz bir yeni yıl olsun İnşallah!

❤ Çok öpüyorum ;)

nyse yha sn mşglsn glba...........

yeni yıl mesajı :P

2 yorum:

Adsız dedi ki...

bütün temennilerine katılıyorum diyerekten hafif kolayına kaççam çünküm bütün güzel şeyleri bir çırpıda söyleyivermişsin ağzına sağlık:) 2014 sadece 2015 de alacağın nice ödellerinin ön provası.seni çok seveyrum hemşire:) nice güzel senelere inşallah hep birlikte:)

içli köfte'n

foondah dedi ki...

Yeaaaa kıyamam olm kıyma yapar yirim <3 <3 <3 Amin diyeyim bu mübarek kandil günü de sevaba girelim, ayrıca ben de seniiii sagapo! muck muck :))