Cumartesi, Kasım 11, 2006

nightwatcher


"I'm looking for a man," demiş Diogenes; ya da ben öyle hatırlıyorum ve üzücü olan şu ki, Political Thought dersinden hatırladığım tek şey de bu :PP

Ancak o "adam gibi bir adam" ararken elinde fener, bunu gündüz gözü yapıyordu. Biz ise, şu yaşadığımız Karanlık Çağ'da (evet evet Dark Ages geri geldi kardeşlerim) "insan gibi insan"ı arıyoruz. Bulup bulamadığımız ya da bulabileceğimiz belli değil. Ama her gün yeniden deniyoruz; elimizde fener, aynaya bakmaktan korkarak. Kimbilir belki de aynada aksimizi görememektir korktuğumuz ;)

Resim: DA'da Kassandra_Cassie'den...

4 yorum:

tseyn dedi ki...

hehe tek olarak onu hatırlıyosun ama doğru hatırlıyorsun :)) gündüz vakti elindee fenerle adam gibi adamı arıyodu.sanki o kadar zamanda pek bir eşy değişmemiş.hala "adam" arayışı devam ediyor.
aslında sen political thought dersini seversin, ee kaç dersin sınavında don't woory be happy yazarak insan 90 alır ki :)) hakkındır kardeş. güzel günlerdi be!!

foondah dedi ki...

ehehe kız hatırlatma be insan bi tuhaf oluyo, yaşlandık mı ne :PP en kısa zamanda bi nostalji yapmak farzdır artık, hey gidi hey ;)*

hotche dedi ki...

eee ne de olsa memleketliyim kendisiyle, "adam"araması gayet doğal:)bi de ne vardı hani zengine gidip "give my money back" diyordu ya aslında bu işsiz günlerde denemeye değer mi ne?hey gidi günler deme vakti geldi artık ha vay be:)

foondah dedi ki...

geldi valla hatçam, yaşlandık iyice, hoş sen daha iyi bilirsin ama :PPP he ya gidelim isteyelim paramızı zengin kısmısından, bi de "gölge etme başka ihsan istemez" diyelim ama yine emin değiim o mu dedi diye (yaşlandım ya unutuyom artık :P) bu arada başarılar vizelerde içliköftem ;))