Pazartesi, Ocak 26, 2009

down-date!!!

UPDATE TEMBELLERİNİN GALAKSİ REHBERİ

Artık yazacak bir şey bulamadığımdan mıdır, yoksa yazacaklarım buraya yazılacak şeyler olmadığından mıdır bilmem, Jensen'dan başka paylaşacak şey bulamıyorum son günlerde -ki onu da asla paylaşmam normalde ama - hadi yine iyisiniz! :PP

Geçen gün çok sevdiğim bir ablamla konuşurken -yuh köfte senin bile ablan varsa!- iş güç muhabbeti oldu. Çok çalışıyormuş her zamanki gibi. Bana "Eee sen de böyle olacaksın çalışmaya başlayınca" dedi, beddua gibi!!! Aman Allah korusun! dedim hemen içimden, ne bu ya, herkes aynı şeyi aynı şekilde aynı zamanda yapmaya mecbur mu be kardeşlik?!

Ben daha büyücem, birdirbir oynicam, çelme takıcam, çengel atlicam, hop hop çevircem...

"Cause tonight I'm gonna be John Wayne!!! -period!

Küçük insanlar ve büyük egolar... Şaka mısınız siz ya? Kamera mı takılı münasip yerlerinizde? El sallayabilir miyim peki?!

Hayır yani, kim neden sizinle uğraşsın ya da siz hayatlarınızda nasıl bir travma yaşadınız ki böyle oldunuz? Nasıl mutsuz bir hayatınız var ki, ne büyük bir memnuniyesizlik, bir kendinden nefret etmedir ki bu, insanlara da öyle davranıyorsunuz? Bu kavga niye? Bir sakin olun anacım ya, bir silkelenin kendinize gelin, hayret bişi yaaa...!!!

Daha da yazar idim ama bundan sonrası küfre girer, kütük kızar... zzzt!

Küçük mucizelerin peşini bırakmıyorum, birazdan Engin'i arayacağım, bakalım Fare yılının bitimine çok az kalmışken farelik ne kadar işime yarayacak? İzlemedeyiz efendim, buyrun, evet, hoşgeldiniz yayınımıza, alo???

Hiç yorum yok: