Pazar, Şubat 06, 2011

bu bir bant kaydıdır

* Uzaylıların gerçek olmasını yürekten diliyorum. Bir gün gelip ele geçirsinler dünyayı, biz de kurtulalım. Ne kadar gerizekalı, kötü yürekli, mal insan varsa hepsini de anal probe'dan geçirsinler. Yeter be... Alien başkan Ademspor şampiyon!

# Ölüler dirilsin, zombiler etrafa saçılsın, hepimiz üçbuçuk atalım istiyorum. Belki aklımız bir buçuk başımıza gelir o zaman. Peşinde beyin yiyen ataların olunca ecdadının Hürrem'i nasıl götürdüğüyle ilgilenmezsin belki. Zombi seni ısırınca sen de zombi olmuş sayılıyorsun ya, o zaman ben seni alnının çatından vurunca suç işlemiş sayılmam belki... 

% Vampirler, kurtadamlar ve hayaletler olmasın ama. Vampirin kaprisiyle, kurtadamın kılıyla tüyüyle uğraşamam. Hayalet desen atsan atılmaz, tutsan tutulmaz. Dokunamadığım şeyi sevmem ben. Cık istemez. 

@ Terminatör istiyorum bir de. İki tane triple-eight alıp koyacaksın garaja, bak bakalım sesi çıkıyor mu ahalinin. Biri canını mı sıktı? Git bak bakalım triple'cım, neymiş derdi. Hazır gitmişken de öğretirsin artık can nasıl sıkılıyormuş. Birileri mallık mı yapıyor? Triple maldan da anlar, gider bakar hatta alır getirir hemen, hiç sorun değil. Üstelik fiş de almaz, indirim yapar, merak etmeyin.

& Son olarak, gerçek bir cadı olmak istiyorum. Yani her zaman dalga geçmek için itham edildiğim şekliyle değil de sahicisinden. Embesilleri kurbağaya çevireyim, kurbağalardan rock star'lar çıkarayım istiyorum. Sihirli bir değneğim olsun, biri kafamı attırınca o değneği alıp... münasip bir şekilde kullanıma sokayım istiyorum. O kadarcık ya, valla çok bi'şey istemiyorum.

Ha bi' de...

2 yorum:

Adsız dedi ki...

ben de "supergirl" olmak istiyorum, yeter ayaklarımın yere bastığı biraz da uçasım var, ama benim amacım birilerini değil kendimi kurtarmak olsun, kaçıp kurtulmak kafayı dinlemek olsun... kritonum gezegenim olsun, nüfusu 1 olsun. he öyle içini göremedikten sonra kimsenin, duvarın arkasını görmek de değil derdim o ayrı...

o zaman reamonn'dan gelsin i am a supergirl and supergirls don't cry...

ve içliköfte iç'ten ve iş'ten sıkılmışken...

foondah dedi ki...

superman yisin seni :D