Pazar, Eylül 24, 2006

Hayırlı Ramazanlar


Evet sayın okurlarım, biricik kuzularım! Bir resim bir konu köşemize daha hoşgeldiniz diycem ama diyemiyorum; zira şu görmüş olduğunuz tarafımdan çekilen ve birinci sınıf bir sanatsal çalışma olan fotoyla konumuzun hiç alakası yok. Ama olsun, güsel duruyor işte diyerekten asıl hoş gelen hadiseye barnak basmak istiyorum, öhöm öhöm!

Bildiğiniz üzre Ramazan geldi, oruç ayı başladı. Sakın ha "aman bu ay oruçluyuz, suluköfte muluköfte yiyemeyiz!" diyerekten bloga girmemezlik, "kement" atmamazlık yapmayın, burayı boşlamayın, benim de sinirlerimi zıplatmayın! Tamam, belki guruldayan mideniz izin vermeyebilir ama köfteniz iftar ve sahur vakitleri de hizmetinizde yavrucuklarım. Gelin, buyrun, yiyin, doyun yani ;)

Ayrıca daha önce de bahsettiğim gibi, canınız kanınız biricik suluköfteniz sahurlarda davul, iftarlarda iftar topu (evet evet bizzat davul ve topun kendisi köfte :P) olarak siz kuzucuklarına hizmet etmeyi sürdürecektir; blog 24 saat açıktır, evlere servis yoktur, rezervasyon sınırlıdır. Aha da böyle biline, herkeşlere haber salına!

Bak iftara da az zaman kalmış, haydin hepinize hayırlı iftarlar canlarım! ;)

5 yorum:

hotche dedi ki...

hepimizin ramazan-ı şerifleri hayırlı olsun efendim, bu güzel ayın önümüzdeki yıllar içinde bütün insanlığa sağlık mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.ayrıca
geldi 11 ayın sultanı
tez duyulsun davulun tokmakları
sanal alemde iftar zamanı
suluköftesiz olmaz gayrı

not: bunu yazıp ist. civarındaki davulculara dağıttık mı süper olur.

foondah dedi ki...

hahaha aslanım hatçam; blogumuzun gülü, şair köfte geri döndü ;)***

tseyn dedi ki...

madem ramazan geldi,şahane bir sorum olacak suluköftecilere; ne zaman iftar yapıyoruz :))

foondah dedi ki...

he yani bizi iftara size çağırıyon ööle mi? hehehe :PP

tseyn dedi ki...

lapinim benim :))
bu yıl geçici olarak kapalıyız :)) küçük bir misafirimiz var.annem tam gün mesaiyi ona ayırıyo. üzgünüm arkadaşlar.artık dışarda iftar yapcaz :))